Belen Teknik Isı Ve Soğutma Sistemleri

http://belenteknik.giresunport.com
Belen Teknik Isı Ve Soğutma Sistemleri
15
Hacısiyam Mah İnönü Caddesi No :77/bHacısiyam,34100
+90(454) 212 38 43Giresunda bosch yetkili servisi, giresunda siemens yetkili servisi, giresunda profilo yetkili servisi aradığınıza size bir telefon kadar yakınız. Giresunda bosch siemens yetkilisi olan belen teknik ısı ve soğutma sistemleri 2001 den bu yana giresunda beyaz eşya teknik servis, giresunda beyaz eşya satışı, giresunde satış sonrası destek, konusunda giresunda hizmet vermektedir. Sadece giresun merkez ilçede beyaz eşya satış destek, beyaz eşya tamir bakım hizmeti vermekle kalmayıp, merkez ve köyleri ayrıca keşap ve köylerine yetkili servis hizmetimiz vardır. Bosch siemens profilo yetkili̇ servis olarak, alucra, bulancak, çamoluk, çanakçı, dereli, doğankent, espiye, eynesil, görele, güce, kesap, piraziz, şebinkarahisar, tirebolu ve yağlıderede de siemens , bosch ve profilo yetkili servis hizmetleri vermekteyiz. Yıllardır bünyesinde bulundurduğu uzman tekniker ve teknisyen kadrosu ile, giresunda teknik hizmet ve satış sonrası servis alanında ayrıcalıklı bir firma olma özelliğini taşır uzun yılların vermiş olduğu birikim ve farklı hizmet anlayışı sayesinde başarılı servis hizmetleri sunar ve bunun devamını sağlamak amacı ile yeniliklere açık kalarak yatırımlarını sürdürürmektedir Servis anlayışını kişilere bağımlı kılmakla ve sadece söylemlerde en iyi olmakla yetinmez yedek parça desteği, devamlılığı, satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi hedefler ve bu doğrultuda sizlerin katkıları ile hedeflerine yön verir Temel prensiplerimiz Çalışkanlık, Dürüstlük, Kaliteli hizmet Müşteri memnuniyetidir Servis ilkelerimiz * en kısa sürede ve etkin hizmet vermek * müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak * markamıza olan güveni sürdürmek * doğaya ve insana say.
5710Ziyaretçi
 • Yetkili Halil ŞAHİN
 • Adres Hacısiyam Mah İnönü Caddesi No :77/b - Hacısiyam
 • Telefon +90(454) 212 38 43
 • Telefon ( 2 ) +90(532) 768 15 85
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://belenteknik.giresunport.com
 • Web Sitesihttp://belenteknik.giresunport.com
 • E-Postagiresunbsh@hotmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış08:00 - 19:30
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Valilik yolu üzerindeki caddedeyiz.

İletişim Formu
Giresunda bosch yetkili servisi, giresunda siemens yetkili servisi, giresunda profilo yetkili servisi aradığınıza size bir telefon kadar yakınız.

Giresunda bosch siemens yetkilisi olan belen teknik ısı ve soğutma sistemleri 2001 den bu yana giresunda beyaz eşya teknik servis, giresunda beyaz eşya satışı, giresunde satış sonrası destek, konusunda giresunda hizmet vermektedir.

Sadece giresun merkez ilçede beyaz eşya satış destek, beyaz eşya tamir bakım hizmeti vermekle kalmayıp, merkez ve köyleri ayrıca keşap ve köylerine yetkili servis hizmetimiz vardır.

Bosch siemens profilo yetkili̇ servis olarak, alucra, bulancak, çamoluk, çanakçı, dereli, doğankent, espiye, eynesil, görele, güce, kesap, piraziz, şebinkarahisar, tirebolu ve yağlıderede de siemens , bosch ve profilo yetkili servis hizmetleri vermekteyiz.

Yıllardır bünyesinde bulundurduğu uzman tekniker ve teknisyen kadrosu ile, giresunda teknik hizmet ve satış sonrası servis alanında ayrıcalıklı bir firma olma özelliğini taşır uzun yılların vermiş olduğu birikim ve farklı hizmet anlayışı sayesinde başarılı servis hizmetleri sunar ve bunun devamını sağlamak amacı ile yeniliklere açık kalarak yatırımlarını sürdürürmektedir

Servis anlayışını kişilere bağımlı kılmakla ve sadece söylemlerde en iyi olmakla yetinmez yedek parça desteği, devamlılığı, satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyetini gerçekleştirmeyi hedefler ve bu doğrultuda sizlerin katkıları ile hedeflerine yön verir

Temel prensiplerimiz
Çalışkanlık,
Dürüstlük,
Kaliteli hizmet
Müşteri memnuniyetidir

Servis ilkelerimiz
* en kısa sürede ve etkin hizmet vermek
* müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak
* markamıza olan güveni sürdürmek
* doğaya ve insana say.
Firmanızı Ekleyin

Giresunport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 14 firma yer almaktadır.